Pokoj kategorie Comfort

Spa Hotel Schlosspark Vám nabízí komfortní ubytování ve 26 dvoulůžkových pokojích kategorie Comfort, které samozřejmě využijete i jako ubytování pouze pro jednu osobu.  Každý pokoj je unikátní a jedinečný svým designem. Přistýlku je možné umístit do čtyř pokojů této kategorie.


Pokoj kategorie Lux

Pokoj  této kategorie má oddělenou obývací část a ložnici, je možné dodat i přistýlku, popř. další dětskou postýlku.  Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Dva pokoje této kategorie mají také balkón, zbylé tři  jsou bez balkónu.


Minibar Kávovar
Rychlovarná konvice Velikost od 51 m²
Sprcha Obývací pokoj
Fén Ložnice
Župany S balkónem/bez balkónu
Pantofle Individuální klimatizace
Satelitní televize Telefon
Trezor

Apartment Venezia

Toto prostorné apartmá s balkónem zařízené v klasickém stylu je jednoznačně nejlepší volbou – barvy interiéru zde dokonale ladí s veškerým vybavením. Apartment Venezia je  druhým největším apartmá v hotelu  a  je  ideální pro velkou rodinu –  má dvě  oddělené ložnice a obývací pokoj.


Trezor Minibar
Kávovar Velikost 78 m²
Rychlovarná konvice Obývací pokoj
Vana 2 ložnice
Fén Balkón
Župany Individuální klimatizace
Pantofle Satelitní TV
DVD přehrávač Telefon

Prezidentské apartmá

Luxusní Prezidentské apartmá je ideální pro ty, kteří jsou zvyklí relaxovat s maximálním komfortem. Tento pokoj má pouze jednu ložnici, ale stále jej lze považovat za jeden z nejprostornějších a nejkrásnějších pokojů v našem hotelu. Elegantní obývací pokoj vypadá jako skutečné ztělesnění pohodlí. Apartmá je zařízeno v klasickém stylu. Jeho hlavní výhodou je bezkonkurenční výhled na centrum města a Kolonádu, který si můžete užít při pohodlném posezení se šálkem kávy na vlastním balkóně. To vše vám umožní skutečně si užít odpočinek v Karlových Varech, atmosféru klidu a krásy.


Telefon Satelitní TV
Individuální klimatizace Pantofle
Balkón Župany
Obývací pokoj Fén
Ložnice Sprcha
Rychlovarná konvice Kávovar
Minibar Trezor
Velikost 85 m2 Výhled